O nas

NOWOCZESNE KABINO-SUSZARKI I GALWANIZERNIE ZUGIL-PROJEKT – PROJEKTOWANIE OD PODSTAW

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ZUGiL-Projekt Sp. z o.o., działającej na rynku już od 1976 roku. W swojej pracy wykorzystujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Atutem firmy jest też wykwalifikowana kadra inżynierów i techników, którzy mają bogate doświadczenie w projektowaniu urządzeń z branży powłok ochronnych. W swojej pracy korzystają też z nowoczesnych programów komputerowych AUTOCAD,INVENTOR i ROBOT V6.

Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań – takich jak usuwanie powłok malarskich metodą pyrolizy czy chemiczne oczyszczanie ścieków z galwanizerni i malarni. W naszej ofercie znajdą Państwo również malarskie kabiny proszkowe, kabino-suszarki czy profesjonalne malarnie kataforetyczne. Projektujemy też przemysłowe linie lakiernicze i suszarki dla przemysłu farmaceutycznego.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam rozwiązywać wszelkie problemy techniczne pojawiające się przy projektowaniu, montażu i przekazywaniu do eksploatacji kompletnych obiektów technologicznych. Jesteśmy w stanie zachować wysoką konkurencyjność, dbając jednocześnie o najwyższy poziom obsługi naszych Klientów i przestrzeganie międzynarodowych standardów. Nasz zespół profesjonalistów gwarantuje przygotowanie najwyższej jakości produktów w dobrej cenie i krótkim czasie.